Genel

Hızlı Kirpik Uzatma

Hızlı Kirpik Uzatma Yöntemleri, Hızlı Kirpik Uzatma için Evde Yapılabilecekler 

Kirpik dökülmesinden veya başka bir sebepten kirpiklerinizi daha hızlı kirpik uzatma  yöntemlerimiz ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzatabilirsiniz. Aşağıda sizlere evinizde kirpiklerinize nasıl bakacağınızı ve doğal yöntemler ile kirpiklerinizi nasıl hızlı uzatacağınıza dair bilgiler yer almaktadır. İyi okumalar dileriz.

Hızlı Kirpik Uzatma Yöntemleri

Kirpikler ve kaşlar gözü çerçeveler ve yüze dikkat çeker, gözlerin daha güzel görünmesini sağlar. Ancak her yaştan kadın, kirpiklerinin incelmesi ya da kirpiklerin dökülmesinden kaynaklı kirpikleri daha hızlı uzatmanın yollarını aramaktadır. Kirpiklerinizi rimel, sahte kirpikler veya kirpik uzantıları ile iyileştirmek için pek çok yapay yol vardır, ancak bu şeyler çoğu zaman gerçek kirpiklerinizi daha da zayıflatır, bu yüzden kirpiklerinizi büyüyecek ve gerçekte daha uzun görünecek doğal çözümleri sizlere sunacağız.

Hızlı Kirpik Uzatma için Evde Yapılabilecekler 

Hızlı Kirpik UzatmaEvde hem doğal yöntemler kullanarak hem de daha sağlıklı kirpikler hem de daha uzun kirpikler elde edeceksiniz.

Hint yağı

Şaşırtıcı  olmayacak bir şekilde  hızlı kirpik uzatma için kullanılan doğal yöntem hint yağıdır. Kirpiklerinizi daha sıkı, daha güçlü hale getirebilir ve daha hızlı büyümelerini sağlayabilirsiniz. Gözünüzde kalın bir dağınıklığı önlemek için, hint yağını bir fırçayla kirpiklere ve kaşlarınıza uygulayın ve yatmadan önce uygulayarak sabaha kadar kalmasına izin verin. Hint yağı doğal olarak kirpik büyümeyi teşvik eder. Hint yağı dudakları yumuşatmak için de mükemmeldir, bu yüzden dudaklarınız kuru ve çatlak ise, parmaklarınızın ucunu dudaklarınızda bıraktığınızı da unutmayın.

E Vitamini

Kirpiklerinizi nasıl uzatacağınıza dair bir başka ipucu da E Vitamini’dir. E vitamininin cildinizdeki lekeleri tedavi etmek için iyi olduğunu biliyorsunuz, ama kirpiklerin daha hızlı büyümesine yardımcı olacağını biliyor muydunuz? Sadece birkaç E vitamini kapsülü  açın ve kirpiklerine onları fırçalamak ve  kalınlaştırmak için  uygulayın.

Hızlı Kirpik Uzatma için Doğal Yağlar 

Doğal yağlar  kirpiklerinizi daha hızlı bir sürede  büyütmenize yardımcı olabilir. Kirpiklerinizi bu doğal yağlardan biriyle nemlendirebilirsiniz: zeytinyağı, hindistancevizi yağı, avokado yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, susam yağı, kuşburnu yağı, argan yağı veya dulavratotu kökü yağı , kirpikleriniz daha sağlıklı ve gür olarak büyüyecektir. Sadece pamuklu bir  topun üzerine biraz yağ (veya yağ karışımı) sürün ve yatağa gitmeden önce kirpiklerinizi sürün . Sabahları yıkayın. Doğal yağlar besler, nemlendirir, büyümeyi iyileştirir ve kirpiklerinizi güçlü ve sağlıklı tutar.

Yeşil Çay

Yeşil çay kirpiklerinizde de kullanılabilir. Biraz yeşil çay yapın, soğumaya bırakın ve kirpiklerinizi pamuklu bir bezle silin. Yeşil çayda bulunan kafein ve flavonoidler, mevcut kirpiklerin büyümesini sürdürmeye ve yeni büyümeyi de teşvik etmeye yardımcı olur.

Aloe Vera

Aloe Vera, çeşitli amaçlar için kullanılabilecek harika bir ev ilacıdır. Kirpiklerinizi besleyip büyütmek istiyorsanız,  taze Aloe Vera jellerini  yatmadan önce kirpiklere , temiz bir rimel fırçası kullanarak uygulayın .  Vitaminler ve güçlü besin maddeleri sayesinde Aloe Vera jeli, kirpiklerin büyümesini artıracak ve daha güçlü hale getirecektir.

Yapay Kirpikler Kullanmayın

Kirpiklerinizi nasıl hızlı uzatacağınıza dair bir başka ipucu yapay kirpikler kullanmamanızdır.  Sahte kirpikleri veya kirpik uzantılarını kullanmak, sorunun hızlı bir şekilde düzeltilmesine yardımcı olabilir ancak uzun vadede kirpiklere daha fazla zarar verecektir. Onları çıkardığınız zaman, bazı gerçek kirpiklerinizi de kökünden çıkarabilmeniz muhtemeldir, bu yüzden sahte kirpiklerden uzak durun.

Geceleri Rimeli Çıkarın 

Kirpikleriniz ne kadar uzun makyajsız kalırlarsa o kadar büyüyeceklerdir. Her zaman göz makyajınızı gece yatmadan çıkarın, kirpiklere nefes alma şansı verin, hatta daha da iyisi, evinize girer girmez çıkartın.

Sağlıklı  Beslenin 

Sağlıklı ve dengeli beslenmek, kirpiklerinizi daha uzun, daha kalın ve daha güçlü hale getirmek için önemlidir.  Saçlarınızda olduğu gibi kirpiklerinizi de büyütmek için iyi bir vitamin ve mineral kaynağı gerekir. Bu nedenle, bol miktarda taze sebze ve meyve yiyin, diyetinizde yağsız protein ve aynı zamanda kirpiklerinizi besleyen tam tahıllar ekleyin.

Kirpiklerinizi Fırçalayın

Kirpiklerinizi fırçalamak toz ve kir parçacıklarını temizler ve kirpiklere iyi bir kan beslemesini teşvik eder. Kirpik fırçalamak için özel olarak yapılmış küçük kirpik tarakları satın alabilirsiniz ve günlük olarak kirpikleri fırçalayabilir daha uzun ve daha kalın olmasına yardımcı olabilir.

Göz Kapaklarınıza Makyaj Yapın 

Son olarak, kirpiklerinizi daha uzun ve daha güçlü hale getirmek için  kolay ipucu göz kapağı masajıdır. Göz kapaklarınıza hafifçe masaj yaparak kirpiklerin saç foliküllerini canlandırabilirsiniz. Bunu düzenli olarak yaparsanız, kirpiklerinizde hızlı bir fark görürsünüz. Masaj yaparken çok kaba olmamak için dikkatli ol, yoksa yarar sağlayacağınıza zarar verirsiniz. Göz makyajı hızlı kirpik uzatma için gereklidir.

Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Devamını Gör

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close

hack forum alfa shell recovery shell shell recovery shell Mirror Zone Sosyal medya bayilik bebeklerde pişik tedavisi wso shell indoxploit shell

cami halısı cami halısı cami halısı Cami Halısı Cami Süpürgesi

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat

çiğköfte promosyon

hack forum alfa shell recovery shell shell recovery shell Mirror Zone Sosyal medya bayilik bebeklerde pişik tedavisi wso shell indoxploit shell

cami halısı cami halısı cami halısı Cami Halısı Cami Süpürgesi

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat

çiğköfte promosyon