Genel

Kaş Uzatma ve Gürleştirme

Kaş Çıkarmak için Ne Yapılmalı, Kaş Uzatma ve Kalınlaştırma Vazelin, Kaş Uzatma ve Kalınlaştırma Kürü, Kaş Uzatma ve Kalınlaştırma Sarımsak 

Kaş uzatma ve gürleştirme başlığı altında size sunacağımız yazımızda ; kaş uzatma için sarımsak , vazelin ve bir kür tarifi vereceğiz. İyi okumalar dileriz.

Kaş Çıkarmak için Ne Yapılmalı 

Mükemmel şekilli kaşlar, kişinin yüzünü ve kişiliğini vurgular . Hepimiz  kaşların nasıl bir  uğraş haline geldiğini biliyoruz. Genelde kaş dökülmesi yaşamamızdan kaynaklı kaşlarımızı daha hızlı çıkarmaya ve daha gür hale getirmek çalışmaktayız. Eskiden ince kaşlar moda iken şimdi daha kalın kaşlar moda haline gelmektedir.  Kaşlar, kişinin yüzünün en göze çarpan kısımlarından biridir, daha kalındır, daha güzel görünmesini sağlar buda modanın nedenini açıklar.

Ama hepimiz kalın kaşlar doğal olarak bulunamaz. Bazılarımız seyrek  kaşlara sahipler ve her zaman onları daha kalın yapmak için çözümler arıyoruz. Doğal yollar ile kaşları çıkarmak ve daha uzun, gür yapmak için aşağıdaki önerilerimizi uygulayabilirsiniz.

Kaş Uzatma ve Kalınlaştırma Vazelin 

Kaş Çıkarmak için Ne Yapılmalı Eğer göz çevrenizde makyaj varsa  çıkarın. Gözlerinizin ve kirpiklerin her türlü makyajını temizleyin. Bu, vazelin nemlendirici özelliklerinin işini yapmasına yardımcı olacaktır. Daha sonra vazelin karıştırın. Temiz parmağınızı kullanarak, vazelin etrafındaki üst tabakayı hareket ettirin. Bu ısınacak ve uygulanmasını kolaylaştıracaktır.

Ufak bir fırçayı vazelin’e daldırın. Fazla batırmanıza gerek yoktur ve fırçaya vazelini yayın ve uygulayın. Dilerseniz kirpiklerinize de uygulayabilirsiniz.  Gözünüze kaçırmamaya dikkat edin.  Vazelin uygulandığında kaşlarınız bir araya toplanır. Ancak, çok fazla sürmemeye dikkat edin  kaşlarınızı eşit bir şekilde ince bir kat olarak kaplayacak kadar kullanmalısınız. Gece yatmadan önce uygulayın ve sabaha kadar bırakın.Her gece uygularsanız, vazelin kaşlarınızı nemlendirir ve bu da kırılmalarını ve  dökülmelerini önler.  Sabah yıka. uyandığınızda vazelin’i yıkayın. Vazelin kaşlarınız da gidermede sorun yaşıyorsanız, bir temizleyici kullanmayı deneyin. Çünkü yağ bazlı olduğu için  su yeterli olmayabilir. Gündüz düzenli makyajınızı  yapabilirsiniz.

Kaş Uzatma ve Kalınlaştırma Kürü 

 

Kaş uzatma küründe her zamanki gibi bitkisel kürlerde uzman olan İbrahim Saraçoğlu’ndan yaralanacağız.  Bu kür kaş uzatma, kalınlaştırma ve gürleştirme için kullanılabilir.  Kaş gürleştirme için  yapmanız gereken aşağıdaki malzemeleri uygun şekilde karıştırmak ve kaşlarınızı uygun bir yöntem ile uygulamaktır.

  • İki diş sarımsak,
  • 1 yemek kaşığı soğuk preslenmiş badem yağı,
  • Testere dişli aslanpençesi

Yukarıdaki malzemelerden önce sarımsak ve badem yağını birbirine bir kapta karıştırmanız gerekmektedir. Daha sonra  15 dakika kadar  kabınızı kapatın ve bekleyin.  Daha sonra bu karışımı kavnozdan bir krem gibi çıkarın ve kaşlarınıza sürün dilerseniz parmağınızla dilerseniz ufak bir maskara fırçası ile. 30 dk bu karışımın kaşlarınıza iyice nüfuz etmesi ve faydalarını sağlaması için bekleyin daha sonra lavanta  suyu ile durulayın.  Haftada 3 defa uygulayın . Uzmanımız bu kürün 6 hafta uygulanması gerektiğini söylemektedir.  Bu kür ile birlikte testere dişli aslanpençesi kısık ateşte 7 dakika kaynatıldıktan sonra içilmesi yarar sağlayacaktır.

Kaş Uzatma ve Kalınlaştırma Sarımsak 

Sarımsaktaki sülfür bileşikleri , kaşlarınızın büyüme ve kaş uzatma maddesi olarak hareket eder , dolgunluk ve kalınlık artar .  Kötü ve ağır bir kokusu olsa da   kaş uzatma için kullanılması gereken oldukça faydalı bir doğal bileşendir.  Sarımsak istenirse zeytin veya badem yağı ile karıştırılmalıdır. Hem bu macun yapmak için daha kullanışlı hale getirir.   Bir karışım için  sarımsakları ezin ve doğal yağla karıştırın.  Bu karışımında gözlerinin içine girmemesini özen gösterin. Karışımı kaşlarınıza sürün ve 30 dakika bekletin  ardından durulayın. Haftada en az üç kez kullanın . Eğer koku rahatsız ediyorsa limon suyu ile durulama yapın.

Kaş uzatma ve gürleştirmek için verdiğimiz öneriler umarım işinize yaramıştır. Yorumlar kısmına aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Devamını Gör

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close

hack forum alfa shell recovery shell shell recovery shell Mirror Zone smm ana bayi wso shell indoxploit shell

cami halısı cami halısı cami halısı Cami Halısı Turkuaz Cami Halısı Cami Süpürgesi

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat

çiğköfte promosyon prefabrik AstroPay paykasa

hack forum alfa shell recovery shell shell recovery shell Mirror Zone smm ana bayi wso shell indoxploit shell

cami halısı cami halısı cami halısı Cami Halısı Turkuaz Cami Halısı Cami Süpürgesi

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat

çiğköfte promosyon prefabrik AstroPay paykasa